Accés al contingut Accés al menú de la secció
Inici  > Consell  > Organigrama
 

Organigrama

El Consell està compost per un president, sis vocals, quatre professionals i experts, un secretari i un equip tècnic.

Disposa, així mateix, d'un equip de col·laboradors externs format per professorat d'universitat, d'educació secundària i primària i persones expertes d'àmbit internacional. 

       

President
Joan Mateo Andrés  
 
Vocals
Daniel Cassany Comas. UPF
Eduardo Doval Dieguez. UAB
M. Lluïsa Girondo Pérez. URV
Antoni Sans Martin. UB
Carles Sigalés Conde. UOC
M. Rosa Terradellas Piferrer. UdG
Professionals i experts 
Eulàlia Clos Guix. Directors de centres docents públics d'educació secundària
Carme Redón Verdaguer. Directors de centres docents públics d'educació primària
Josep Sanmartí Sala. Directors de centres docents concertats
 
Secretari
Joan Estruch Tobella joan.estruch@gencat.cat
 
Equip tècnic
Jorge Alberola Palop jordi.alberola@gencat.cat
Mercè Amores González mercedes.amores@gencat.cat
Olga Ariño Espallargas olga.arinoe@gencat.cat
Antònia Carré Pons antonia.carre@gencat.cat
María José Espí Oliver mariajosefa.espi@gencat.cat
Maite Ferré Simó mariateresa.ferre@gencat.cat
Paquita Grané Terradas paquita.grane@gencat.cat
Marta Hernández Alarcón marta.hernandez@gencat.cat
Jorge León Gustà jorge.leon@gencat.cat
Carme Llobera Plana carme.llobera@gencat.cat
Sílvia Moral Boadas silvia.moral@gencat.cat
Joan Francesc Muñoz Pastor joanfrancesc.munoz@gencat.cat
Lluís Pagès Pons lluis.pages@gencat.cat
Roger Pallàs Duran roger.pallas@gencat.cat
Lluís Rubio Solla joseplluis.rubio@gencat.cat
Carme Segura Rabinad carme.segura@gencat.cat
Montserrat Soler Estarlich m.soler@gencat.cat
   
Becaris  
Jesús Manchado Lozano jesus.manchado@gencat.cat
Marta Plana Serrahima marta.plana@gencat.cat 
Aina Pi Sánchez aina.pi@gencat.cat

 

Data d'actualització: 05.09.2017